Avrupa Spor Haftası Organizasyonlarla Kutlandı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından, Türkiye'nin 81 ilinde eş zamanlı olarak kutlanan "Avrupa Spor Haftası" etkinlikleri sona erdi.

  Haberi Oku

  Rize'de Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları Yapıldı

  Rize'nin Güneysu ilçesinde Uluslararası MTB Cup Dağ Bisikleti Yarışları düzenlendi.

  Haberi Oku

  Rize’li Milli Sporcu Avrupa İkinci Oldu

  Halter Takımı sporcusu Rize’li sporcu Onur Demirci Bükreş’te kürsüye çıktı. Rize’li Milli takım Sporcumuz gümüş madalya kazanarak Avrupa 2.’si oldu.

  Haberi Oku

  Rize Kız Basketbol Takımının Başarısı

  “Sokaklar Bizim Kupalar Bizim 3x3 Basketbol Gençlik Kupası” Türkiye Şampiyonası Nevşehir’de 22-24 Haziran ayında düzenlendi.

  Haberi Oku

  Spor Okulları Açıldı

  Çocukların ve gençlerin yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve sporla tanışmalarını sağlamak amacıyla Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün koordinesinde düzenlenen 2023 yılı Spor Okullarının açılış töreni Yeni Şehir Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Fındıklı Spor Salonunda gerçekleştirilen şampiyonaya 40 ilden 200 sporcu katıldı.

  Haberi Oku

  Cimnastikte Rize Basşarısı

  27 şehirden 263 sporcunun katıldığı Yaş Grupları, Gençler ve Büyükler Parkur Türkiye Şampiyonası 1. Etap yarışması 9-11 Haziran 2023 tarihleri arasında Sivas'ta düzenlendi.

  Haberi Oku

  Mehmet Akif Pirim U15 Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası’nda Madalyalar Dağıtıldı

  Rize'de düzenlenen Mehmet Akif Pirim U15 Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası'nda kazananlar madalyalarını aldı

  Haberi Oku

  Rize’li Boksörlerden Başarı

  Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 21-26 Mayıs tarihlerinde organize edilen 2022-2023 Okullar Arası Boks Gençler Kız İl Birinciliği Müsabakaları oynan final maçıyla belirlendi.

  Haberi Oku

  Rize’de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı

  Rize’de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Rize Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen 19 Mayıs kutlamaları saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

  Haberi Oku

  Hentbol Küçükler Yarı Finalleri Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen Okullararası Küçükler Hentbol Yarı Final müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Rize’de Amatör Spor Kulüplerine Yardım Programı Yapıldı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye'nin 81 ilindeki kulüp ve sporculara destek olmak amacıyla malzeme yardımında bulunmaya devam ediyor.

  Haberi Oku

  Eğitim Görevlisi Başvuruları Başladı

  Başvuru tarihleri 08-14 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacaktır..

  Haberi Oku

  Türkiye Judo Federasyon Başkanı Sezer HUYSUZ'dan, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ'a ziyaret

  Ümit Milli takım kampını ziyaret eden Federasyon başkanı ardından il Müdürlüğünde Rize Judo branşı hakkından değerlendirmelerde bulundu.

  Haberi Oku

  Judo Ümit Milli Takım Antrenörlerinden İl Müdürü Gürhan Yıldız'a makamında ziyaret

  14 milli takım sporcusu ile Rize’de 10 günlük kampa girecek olan Ümit milli takımı iki ayrı Avrupa kupasında altın madalya kazanmak için idman yapıyor.

  Haberi Oku

  Rize Espor Eğitim Projesi’ne Başvurular Devam Ediyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasındaki genç istihdamına katkı protokolü kapsamında, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda, Gençler de Espor okuryazarlık bilincinin oluşturulması ve ileri espor eğitimlerinin verildiği, Koç, Antrenör ve Yayıncı eğitimlerini de kapsayan eğitim ve istihdam programı hayata geçirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER