15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı

  ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ münasebetiyle Rize Valiliğimizin himayelerinde Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün koordinesinde kamu kurum ve kuruluşlarının katkıları ile düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

  Haberi Oku

  Rize'de yaz spor okulları başladı

  Rize'de Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okulları'nın açılışı yapıldı.

  Haberi Oku

  GSB Spor Okulları Açılıyor

  GSB Spor Okulları 27 Haziran'da Açılıyor

  Haberi Oku

  Rize Çay MTAL Okulu Genç A 3x3 Basketbol Takımı, Türkiye Üçüncüsü Oldu

  14-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen Okul Sporları Türkiye Şampiyonası'nda Rize Çay MTAL Okulu Genç A 3x3 Basketbol Takımı, Türkiye üçüncüsü oldu

  Haberi Oku

  Rize'de 4. Mini dünya Kupası Düzenlendi

  Rize Uluslararası Öğrenci Derneği Tarafından gerçekleştirilen ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Mini Dünya Kupası” oynanan final maçları ile son buldu.

  Haberi Oku

  Intercıty Rafting 2024 Türkiye Şampiyonası Yarışları Tamamlandı

  İntercity Rafting Türkiye Şampiyonası Yarışları 17-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında Rize / Ardeşen'de yapıldı.

  Haberi Oku

  Rize’de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı

  Tüm Türkiye’de olduğu gibi Rize’de de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı

  Haberi Oku

  Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği Müsabakaları

  Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği Müsabakaları 13-17 Mayıs 2024 tarihleri arasında Yenişehir Spor Salonunda yapılacaktır.

  Haberi Oku

  Mini Atletizm Şenliğinde

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Atletizm İl temsilciliği tarafından bu yıl ilk defa organize edilen Anaokulları 5 yaş sınıflar arası Atletizm etkinliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  Rize’li Judoculardan Başarı Madalyası

  03-05 Mayıs 2024 tarihlerinde 69 ilden 1148 sporcunun katıldığı Türkiye Judo Şampiyonasında yarışan Rize’li sporcular performansları ile göz doldurdu.

  Haberi Oku

  Rize’de Futbol Gelişim Projesi Hayata Geçti

  Türkiye Futbol Federasyonu FUTBOL GELİŞİM PROJESİ '' Dersimiz Futbol ''projesi kapsamında 16 ilde gerçekleştirilen spor malzemesi dağıtım töreninin Rize ayağı hayata geçti.

  Haberi Oku

  Akarsu Slalom Uluslararası IKAS yarışlarında Rize’li sporcular madalya ile döndü.

  6-7 nisan 2024 tarihleri arasında Makedonya’nın Üsküp kentinde gerçekleştirilen Akarsu Slalom Uluslararası IKAS yarışlarında Rize’li sporcular madalya ile döndü.

  Haberi Oku

  Karate Aday Hakem Kursu Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Karate Federasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen Karate Aday Hakem Kursu başarıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  Çanakkale Şehitleri Unutulmadı Rize'de Anma Programı Düzenlendi

  Rize Valiliği himayesinde düzenlenen "Çanakkale Şehitlerini Anma" programı, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştirildi. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen etkinlik, Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı ve saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti.

  Haberi Oku

  Akarsu Slalom Bahar Kupası Yarışları Yapıldı

  Türkiye Kano Federasyonu 2024 Yılı Faaliyet Programında Yer Alan Akarsu Slalom Bahar Kupası Yarışları 06-07 Mart 2024 Tarihleri Arasında Ardeşen Vali Recep Yazıcıoğlu kano ve rafting parkurunda yapıldı.

  Haberi Oku

  Fındıklı Gençliği Kampla Buluşuyor

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Rize Fındıklı Gençlik Kampı, sosyal kültürel ve sportif faaliyet ve aktivitenin yapıldığı, bir çok etkinliği bünyesinde barındıran gençler için yapılmış tesislerin içerisinde yer almaktadır.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER