Rize Espor Eğitim Projesi’ne Başvurular Devam Ediyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasındaki genç istihdamına katkı protokolü kapsamında, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda, Gençler de Espor okuryazarlık bilincinin oluşturulması ve ileri espor eğitimlerinin verildiği, Koç, Antrenör ve Yayıncı eğitimlerini de kapsayan eğitim ve istihdam programı hayata geçirildi.

  Haberi Oku

  Basketbol Yıldızlar İl Birinciliği Sona Erdi

  Rize’de Okul Sporları faaliyetleri çerçevesinde düzenlenen Okullararası Yıldızlar Basketbol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Badminton Yıldızlar İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Badminton Yıldızlar Kız ve Erkek İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Basketbol Gençler İl Birincili Müsabakaları Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Okullararası Gençler Basketbol İl birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Masa Tenisi Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyet programı kapsamında 9-10 Ocak 2023 tarihleri arasında düzenlenen Okullararası Yıldızlar Masa Tenisi il birinciliği müsabakaları 80 sporcunun birincilik mücadelesine sahne oldu.

  Haberi Oku

  Futsal Gençler A Kategorisi İl Birinciliği Sona Erdi

  Rize'de, okul sporları faaliyet programında yer alan okullar arası Genç kızlar ve genç erkekler Futsal İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde organize edilen "Okul Sporları Yıldız Kızlar ve Erkekler Voleybol Grup Müsabakaları" oynanan final müsabakaları ile sona erdi.

  Haberi Oku

  Liseler Arası Masa Tenisi İl Birinciliği Sona Erdi

  Liseli Gençler Masa Tenisi İl Birinciliği sona erdi. Turnuvada erkeklerde Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kızlarda ise Ardeşen Şehit Ömer Halis Demir Fen Lisesi şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  Okulsporları Yıldızlar ve Gençler Dart Turnuvası Sona Erdi

  Rize’de okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen okullar arası yıldızlar ve gençler Dart il birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Rize’de Renkli Golbol Müsabakası

  Rize Valisi Kemal Çeber 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün engelli bireylere yönelik gerçekleştirdiği sportif faaliyetler etkinliğine katıldı.

  Haberi Oku

  Rize'de" Sporun Yıldızları" Ödüllendirildi

  Rize'de Ulusal ve uluslararası alanda dereceye giren sporcular ile kentte spora değer katan kişiler " Sporun Yıldızları Ödül Gecesinde ödüllendirildi.

  Haberi Oku

  Sporun Yıldızları Ödül Gecesi

  RİZE’de, ‘Sporun Yıldızları Ödül Gecesi’ ile başarılı sporcular ödüllendiriliyor.

  Haberi Oku

  Rize’li Sporcu onur Demirci Şampiyon Oldu

  2. Uluslararası Naim Süleymanoğlu Halter Turnuvası'nda Rize’li Halter MilliTakım sporcusu Onur Demirci şampiyon oldu. Genç halterci turnuvadan 2 Altın 1 Gümüş madalya ile döndü.

  Haberi Oku

  Antrenör Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız koordinasyonunda, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan antrenörlere yönelik değerlendirme ve antrenör planlama toplantısı düzenlendi.

  Haberi Oku

  Rize'li Cemren Dünya Şampiyonu Oldu

  Rize Valisi Kemal Çeber, Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Cemren Temizel ve A“Space Art” resim yarışmasında Dünya Birincisi olan Beray Karaman ile bir araya gelerek kendilerini tebrik etti.

  Haberi Oku

  Gençler Kano Branşına Yoğun İlgi Gösterdi

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri spor branşlarının tanıtımını yapmak üzere Rize ve ilçelerde öğrenim gören bir çok öğrenci ile bir araya gelerek spor branşları hakkında tanıtımlar yapıp bilgiler sunuyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER