2021 Yaz Gençlik Kampları Devam Ediyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen birbirinden farklı etkinliklerin ve kültürel faaliyetlerin yer aldığı ‘Yaz Gençlik Kampı’ başvuruları devam ediyor.

  Haberi Oku

  Damla Projesi Gönüllüleri Rize’de

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğünce uygulamaya konulan proje ile Türkiye’nin farklı illerinden gelen üniversite öğrencileri, kentte çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor.

  Haberi Oku

  Sporcu Öğrencilerin Eğitiminde İş Birliği Protokolü

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Vakıf Üniversitelerinin ardından Olimpik ve Paralimpik branşlarda son 2 yıl içerisinde altın, gümüş ve bronz madalya alan sporcu öğrencilere Lise, ortaöğretim ve İlkokullarda %100 eğitim bursu imkanı sağlandı.

  Haberi Oku

  Durgunsu Kano Kupasında Rize Başarısı

  Rize’li Durgunsu Kano Sporcularından madalya yağmuru.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI RİZE'DE GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Rafting Federasyonunca Fırtına Vadisi Recep Yazıcıoğlu Kano ve Rafting Parkuru'ndaki yarışlar, 40 ilden 50 kulüp ve 350 sporcunun katılımıyla gerçekleştiriliyor.

  Haberi Oku

  2021 YAZ GENÇLİK KAMPLARI BAŞVURULARI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen birbirinden farklı etkinliklerin ve kültürel faaliyetlerin yer aldığı ‘Yaz Gençlik Kampı’ başvuruları başladı. Bakanlığımız tarafından her yıl düzenlenen gençlik kampları için başvurular 05 Mayıs'ta başladı. 2021 yılında Deniz, Doğa ve Çadır kamplarımız gençlerimize hizmet verecektir.

  Haberi Oku

  Gençlik Haftası Karikatür Yarışması İçin Başvurular Başladı

  Rize Gençlik Merkezi olarak Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Karikatür Yarışması, “Pandemide Genç Olmak” temasıyla düzenleniyor.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor’dan Ücretsiz Özel Yetenek Kursu

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençlere yönelik önemli bir çalışma daha imza atıyor.

  Haberi Oku

  Yetenek Taraması Testleri Başladı

  Sporun gelişmesi ve tabana yayılması amacı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği hayata geçirilen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesinin Reaksiyon ve Denge testleri başladı.

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası Durgunsu Kano Yarışması

  Rize’de Amatör Spor Haftası kutlamaları kapsamında Durgunsu Kano Yarışması düzenlendi.

  Haberi Oku

  Mavi Kapaklar Umut Olacak

  Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde yer alan Rize Gençlik Merkezi üyesi gençlerimiz sosyal sorumluluk ve gönüllülük bilincinin arttırılması ve gençlik alanıyla ilgili çalışan sivil toplum kuruluşlarıyla ortak proje ve faaliyet gerçekleştirebilme becerilerinin geliştirilmesi amacıyla “Genç Dönüşüm” projesini düzenlemektedir.

  Haberi Oku

  Avrupa Hareketlilik Haftası

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce, “Avrupa Hareketlilik Haftası” kapsamında etkinlik düzenlendi.

  Haberi Oku

  Rize Gençlik Merkezinden Tek Kullanımlık Seccade Dağıtımı

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Merkezinin Gençlik Liderleri ve Gönüllü Gençler, cami önünde vatandaşlara tek kullanımlık seccade dağıttı.

  Haberi Oku

  Başarılı Kulüplere Malzeme Yardımı

  Ulusal ve Uluslar arası birçok branşta ve Akarsu Kano Slalom’da ön plana çıkan Rize İlimizde faaliyet gösteren başarılı kulüplere malzeme yardımı yapıldı.

  Haberi Oku

  Deneyap Teknoloji Atölyesi Sınavı Tamamlandı

  Rize’de, Deneyap Teknoloji Atölyesi'nde eğitim alacak öğrencilerin belirleneceği uygulama sınavına katılan 201 genç mucit, hünerlerini sergiledi.

  Haberi Oku

  Normalleşme Sürecinde Uygulanacak Önlemler Belirlendi

  Covid-19 ile mücadelesinde elde ettiği başarı sonucunda normalleşme süreci 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER