Güneysu Uluslararası MTB Cup Bisiklet Yarışı Sona Erdi.

  Türkiye Bisiklet Federasyonu ile Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce, Güneysu ilçesine bağlı bin 1.500 rakımlı Handüzü Yaylası'nda düzenlenen organizasyona, 7 ülkeden 150 sporcu katıldı.

  Haberi Oku

  GÜNEYSU İNTERNATIONAL MTB CUP ŞAMPİYONASI RİZE’DE..

  Türkiye Bisiklet federasyonu faaliyet pragmanın da yer alan Güneysu İnternatıonal MTB CUP şampiyonası 13 Ekim 2019 tarihinde Güneysu Handüzü Yaylasında gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  RİZELİ VE ELAZIĞLI GENÇLER “BİZ ANADOLUYUZ” DEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından uygulanan “Biz Anadoluyuz” Projesi kapsamında Elazığ’dan Rize'ye gelen Gençler Milli ve Manevi değerleri ve Gönüllük bilinci arttırıcı faaliyetler bulunarak memleketlerine uğurlandı.

  Haberi Oku

  Rize’de Futbol Aday Hakem Kursu Programı belli oldu.

  Rize İl Hakem Kurulu Başkanı Serdar Serdar Açılacak olan Futbol aday hakem kursu başlama tarihi ve kurs hakkında bilgilendirmeler yaptı.

  Haberi Oku

  Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası Sona Erdi.

  Rize Yeni Şehir Spor Salonunda 3 gündür devam eden Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası sona erdi. 8 ülkeden 2 bin 200 sporcunun katıldığı Karate şampiyonasında birbirinden çekişmeli müsabakalar gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Uluslararası Mehmet Akif Pirim Yıldızlar Grekoromen güreş turnuvası sona erdi

  Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası Mehmet Akif Pirim Yıldızlar Grekoromen güreş turnuvası sona erdi. Turnuvada 235 puan toplayan Türkiye şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  9. Uluslararası Mehmet Akif Pirim Güreş Turnuvası Başlıyor

  Olimpiyat Şampiyonu Mehmet Akif Pirim adına bu yıl 9.’si düzenlenecek olan Uluslararası Mehmet Akif Pirim Yıldızlar Grekoromen Güreş Turnuvası başlıyor. 24-25 Ağustos tarihleri arasında Rize’nin Pazar ilçesinde bulunan spor salonunda gerçekleştirilecek olan turnuvaya yurt içi ve yurt dışından yüzden fazla sporcunun katılması bekleniyor.

  Haberi Oku

  Rize de Karate Şöleni Başlıyor

  Türkiye Karate Federasyonu’nun faaliyet takviminde yer alan Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Uluslararası Karate Şampiyonası 23-25 Ağustos 2019 tarihlerinde Türkiye dahil 9 ülkeden 1500 yakın sporcu katılımı ile Rize Yenişehir Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  Rize’li Onur’dan Türkiye Rekoru

  2019 Yılı Halter Federasyonu faaliyet takviminde yer alan U15 ve Yıldızlar Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası 31 Temmuz - 04 Ağustos 2019 tarihleri arasında Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonumuzda gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Akarsu Slalom Türkiye Kupası Sona Erdi.

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Kano Federasyonunun organize ettiği, Kano Federasyonun 2019 yılı faaliyet programında yer alan 31 Temmuz - 01 Ağustos tarihlerinde Rize / Ardeşen İlçesinde "Akarsu Slalom 2019 Türkiye Kupası" yarışları sona erdi

  Haberi Oku

  Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Voleybol İl Temsilciliğinin düzenlediği Kurumlar arası Voleybol turnuvası Erkeklerde 12, Bayanlarda 4 takımın katılımı ile yapıldı.

  Haberi Oku

  Kick Boksçular'dan 7 Madalya

  Rizeli kick boksçular Erzurum’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonasında 2’si Altın 7 madalya kazandı.

  Haberi Oku

  Yaz Spor Okulları Cıvıl Cıvıl

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Her yıl olduğu gibi bu yıl da yüzlerce çocuğun spor yapabilmesi için faaliyetlerini sürdürüyor. 5-18 yaş grubu öğrencilerinin kabul edildiği yaz spor okullarında bu yılda 30 farklı branşlarında öğrenciler eğitim alıyor.

  Haberi Oku

  Rize TOHM sporcusu Nihat Kara Avrupa 3.sü

  Polonya’nın Krakov kentinde düzenlenen Avrupa U15 Güreş Şampiyonasını Türkiye 9 madalya ile tamamlayıp Avrupa 4. olurken Grekoromen Stilde Rize TOHM sporcusu Avrupa 3. olarak büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  Yaz Spor Okulları Açılışı Yoğun Katılım İle Yapıldı

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bugün düzenlenen törenle açılışı yapılan “Yaz Spor Okullarında” 30 branşta 3 bin sporcu eğitim görecek.

  Haberi Oku

  Rizeli Judocular Madalya İle Döndüler

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 2018-2019 yılı Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG ) faaliyet programında çerçevesinde Samsun ilinde 29-30Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Türkiye Şampiyonasında Rize’li Judocular 1 altın, 1 Gümüş, 1 bronz madalya kazanarak illerine geri döndüler.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER