Rize’li Boksörlerden Başarı

  Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 21-26 Mayıs tarihlerinde organize edilen 2022-2023 Okullar Arası Boks Gençler Kız İl Birinciliği Müsabakaları oynan final maçıyla belirlendi.

  Haberi Oku

  Rize’de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı

  Rize’de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Rize Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen 19 Mayıs kutlamaları saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

  Haberi Oku

  Hentbol Küçükler Yarı Finalleri Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen Okullararası Küçükler Hentbol Yarı Final müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Rize’de Amatör Spor Kulüplerine Yardım Programı Yapıldı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye'nin 81 ilindeki kulüp ve sporculara destek olmak amacıyla malzeme yardımında bulunmaya devam ediyor.

  Haberi Oku

  Eğitim Görevlisi Başvuruları Başladı

  Başvuru tarihleri 08-14 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacaktır..

  Haberi Oku

  Türkiye Judo Federasyon Başkanı Sezer HUYSUZ'dan, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ'a ziyaret

  Ümit Milli takım kampını ziyaret eden Federasyon başkanı ardından il Müdürlüğünde Rize Judo branşı hakkından değerlendirmelerde bulundu.

  Haberi Oku

  Judo Ümit Milli Takım Antrenörlerinden İl Müdürü Gürhan Yıldız'a makamında ziyaret

  14 milli takım sporcusu ile Rize’de 10 günlük kampa girecek olan Ümit milli takımı iki ayrı Avrupa kupasında altın madalya kazanmak için idman yapıyor.

  Haberi Oku

  Rize Espor Eğitim Projesi’ne Başvurular Devam Ediyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasındaki genç istihdamına katkı protokolü kapsamında, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda, Gençler de Espor okuryazarlık bilincinin oluşturulması ve ileri espor eğitimlerinin verildiği, Koç, Antrenör ve Yayıncı eğitimlerini de kapsayan eğitim ve istihdam programı hayata geçirildi.

  Haberi Oku

  Basketbol Yıldızlar İl Birinciliği Sona Erdi

  Rize’de Okul Sporları faaliyetleri çerçevesinde düzenlenen Okullararası Yıldızlar Basketbol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Badminton Yıldızlar İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Badminton Yıldızlar Kız ve Erkek İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Basketbol Gençler İl Birincili Müsabakaları Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Okullararası Gençler Basketbol İl birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Masa Tenisi Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyet programı kapsamında 9-10 Ocak 2023 tarihleri arasında düzenlenen Okullararası Yıldızlar Masa Tenisi il birinciliği müsabakaları 80 sporcunun birincilik mücadelesine sahne oldu.

  Haberi Oku

  Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi

  Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde organize edilen "Okul Sporları Yıldız Kızlar ve Erkekler Voleybol Grup Müsabakaları" oynanan final müsabakaları ile sona erdi.

  Haberi Oku

  Futsal Gençler A Kategorisi İl Birinciliği Sona Erdi

  Rize'de, okul sporları faaliyet programında yer alan okullar arası Genç kızlar ve genç erkekler Futsal İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Liseler Arası Masa Tenisi İl Birinciliği Sona Erdi

  Liseli Gençler Masa Tenisi İl Birinciliği sona erdi. Turnuvada erkeklerde Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kızlarda ise Ardeşen Şehit Ömer Halis Demir Fen Lisesi şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  Okulsporları Yıldızlar ve Gençler Dart Turnuvası Sona Erdi

  Rize’de okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen okullar arası yıldızlar ve gençler Dart il birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER